Husk meg
Brukernavn
Passord
  • Du må logge inn for å kunne svare på dette innlegget! Dette gjøres øverst i høyre hjørnet.

Tøfflus

Landslagsspiller

Ble medlem: 06 jun 07
Innlegg: 4665

Lagt til: 30 apr 18, 09:16
Endret: 30 apr 18, 10:28
Endret av: Tøfflus

Hovedregelen er vel at man soner karantene i den turneringen hvor man ble utvist? Så blir det et åpenbart unntak dersom man blir utvist i en cupkamp hvor laget ryker ut, da soner man i påfølgende seriekamp(er).

Edit: Det stemte. Følgende står skrevet i NFFs reaksjonsreglement, §4-14:

(1) Spiller som blir utvist i seriekamp eller kvalifiseringskamp, har karantene fra neste seriekamp eller kvalifiseringskamp for samme lag med mindre den myndighet avdelingen sorterer under skriftlig har gitt beskjed om noe annet. 

---------------------------

Journalist: "Gordon, can we have a quick word please?"

Gordon Strachan: "Velocity"


Copyright © ffksupporter.net 2003-2023 | Kontakt oss på support@ffksupporter.net

Ansvarlig redaktør: Øystein Holt, ffksupporter.net

17/02/2024 15:30 | 3147bc24