Husk meg
Brukernavn
Passord

Velg sesong:

2012: Eliteserien: Alle rundene

Runde 1
Fredag 23. Mars 19:00
Molde 2 - 1 Strømsgodset
Lørdag 24. Mars 18:00
Hønefoss 0 - 0 Lillestrøm
Søndag 25. Mars 18:00
Tromsø 1 - 0 Fredrikstad
Vålerenga 2 - 1 Haugesund
Stabæk 0 - 0 Aalesund
Odd Grenland 0 - 4 Sogndal
Søndag 25. Mars 20:00
Rosenborg 3 - 1 Brann
Mandag 26. Mars 19:00
Sandnes Ulf 2 - 2 Viking
Runde 2
Fredag 30. Mars 19:00
Brann 3 - 1 Sandnes Ulf
Lørdag 31. Mars 18:00
Strømsgodset 3 - 2 Vålerenga
Søndag 01. April 18:00
Fredrikstad 5 - 1 Stabæk
Haugesund 2 - 0 Molde
Viking 1 - 0 Odd Grenland
Sogndal 0 - 0 Hønefoss
Søndag 01. April 20:00
Lillestrøm 2 - 2 Rosenborg
Mandag 02. April 19:00
Aalesund 0 - 0 Tromsø
Runde 3
Mandag 09. April 16:00
Odd Grenland 2 - 0 Lillestrøm
Mandag 09. April 18:00
Strømsgodset 3 - 3 Haugesund
Tromsø 3 - 0 Stabæk
Sandnes Ulf 1 - 1 Aalesund
Rosenborg 0 - 0 Sogndal
Hønefoss 1 - 1 Fredrikstad
Mandag 09. April 20:00
Molde 2 - 1 Brann
Tirsdag 10. April 19:00
Vålerenga 1 - 0 Viking
Runde 4
Fredag 13. April 19:00
Fredrikstad 1 - 2 Rosenborg
Søndag 15. April 18:00
Tromsø 3 - 1 Sandnes Ulf
Brann 1 - 2 Strømsgodset
Aalesund 2 - 1 Odd Grenland
Sogndal 1 - 1 Haugesund
Søndag 15. April 20:00
Lillestrøm 1 - 1 Vålerenga
Mandag 16. April 19:00
Viking 1 - 0 Molde
Stabæk 0 - 2 Hønefoss
Runde 5
Fredag 20. April 19:00
Vålerenga 0 - 2 Sogndal
Lørdag 21. April 18:00
Haugesund 2 - 1 Brann
Søndag 22. April 18:00
Strømsgodset 1 - 0 Viking
Sandnes Ulf 2 - 1 Stabæk
Hønefoss 3 - 1 Aalesund
Odd Grenland 1 - 1 Fredrikstad
Søndag 22. April 20:00
Rosenborg 3 - 0 Tromsø
Mandag 23. April 19:00
Molde 3 - 2 Lillestrøm
Runde 6
Fredag 27. April 19:00
Aalesund 2 - 2 Rosenborg
Lørdag 28. April 16:00
Lillestrøm 0 - 1 Strømsgodset
Lørdag 28. April 18:00
Fredrikstad 3 - 4 Sandnes Ulf
Tromsø 0 - 0 Hønefoss
Stabæk 0 - 2 Odd Grenland
Viking 0 - 2 Haugesund
Lørdag 28. April 20:00
Sogndal 2 - 1 Molde
Søndag 29. April 19:00
Brann 1 - 2 Vålerenga
Runde 7
Fredag 04. Mai 18:00
Rosenborg 3 - 1 Stabæk
Lørdag 05. Mai 18:00
Odd Grenland 2 - 2 Tromsø
Søndag 06. Mai 18:00
Strømsgodset 3 - 0 Sogndal
Sandnes Ulf 1 - 0 Hønefoss
Vålerenga 3 - 2 Fredrikstad
Haugesund 1 - 1 Lillestrøm
Søndag 06. Mai 20:00
Molde 2 - 1 Aalesund
Mandag 07. Mai 19:00
Brann 0 - 0 Viking
Runde 8
Lørdag 12. Mai 16:00
Stabæk 0 - 5 Molde
Lørdag 12. Mai 18:00
Tromsø 3 - 1 Vålerenga
Søndag 13. Mai 18:00
Fredrikstad 0 - 0 Haugesund
Sandnes Ulf 1 - 1 Rosenborg
Aalesund 3 - 1 Strømsgodset
Hønefoss 1 - 4 Odd Grenland
Sogndal 1 - 2 Viking
Søndag 13. Mai 20:00
Lillestrøm 3 - 4 Brann
Runde 9
Onsdag 16. Mai 18:00
Strømsgodset 2 - 0 Tromsø
Rosenborg 0 - 1 Hønefoss
Haugesund 4 - 2 Aalesund
Viking 1 - 2 Lillestrøm
Molde 2 - 0 Fredrikstad
Onsdag 16. Mai 20:00
Brann 5 - 0 Sogndal
Odd Grenland 2 - 2 Sandnes Ulf
Søndag 24. Juni 16:00
Vålerenga 1 - 2 Stabæk
Runde 10
Lørdag 19. Mai 16:00
Fredrikstad 2 - 3 Strømsgodset
Lørdag 19. Mai 18:00
Hønefoss 1 - 0 Vålerenga
Søndag 20. Mai 18:00
Tromsø 5 - 1 Viking
Sandnes Ulf 0 - 2 Molde
Lillestrøm 1 - 0 Sogndal
Aalesund 2 - 0 Brann
Stabæk 0 - 2 Haugesund
Søndag 20. Mai 20:00
Rosenborg 0 - 0 Odd Grenland
Runde 11
Onsdag 23. Mai 19:00
Strømsgodset 1 - 0 Odd Grenland
Brann 2 - 0 Fredrikstad
Viking 1 - 0 Stabæk
Sogndal 0 - 0 Sandnes Ulf
Onsdag 23. Mai 20:00
Vålerenga 0 - 0 Rosenborg
Torsdag 24. Mai 19:00
Lillestrøm 0 - 0 Aalesund
Haugesund 1 - 1 Hønefoss
Molde 3 - 2 Tromsø
Runde 12
Mandag 28. Mai 18:00
Sandnes Ulf 0 - 2 Haugesund
Stabæk 4 - 1 Lillestrøm
Hønefoss 1 - 1 Molde
Mandag 28. Mai 19:00
Tromsø 1 - 0 Brann
Tirsdag 29. Mai 19:00
Fredrikstad 3 - 0 Viking
Søndag 24. Juni 18:00
Rosenborg 3 - 3 Strømsgodset
Aalesund 2 - 2 Sogndal
Onsdag 11. Juli 18:00
Odd Grenland 2 - 3 Vålerenga
Runde 13
Fredag 29. Juni 21:00
Sogndal 1 - 3 Fredrikstad
Lørdag 30. Juni 16:00
Brann 2 - 1 Stabæk
Lørdag 30. Juni 18:00
Strømsgodset 4 - 0 Hønefoss
Lillestrøm 1 - 3 Sandnes Ulf
Haugesund 1 - 1 Tromsø
Molde 3 - 1 Odd Grenland
Lørdag 30. Juni 20:00
Viking 1 - 4 Rosenborg
Mandag 02. Juli 19:00
Vålerenga 0 - 0 Aalesund
Runde 14
Lørdag 07. Juli 18:00
Hønefoss 2 - 1 Brann
Lørdag 07. Juli 20:00
Tromsø 1 - 1 Sogndal
Søndag 08. Juli 18:00
Sandnes Ulf 0 - 2 Vålerenga
Aalesund 1 - 1 Viking
Stabæk 1 - 2 Strømsgodset
Odd Grenland 2 - 1 Haugesund
Søndag 08. Juli 20:00
Rosenborg 1 - 0 Molde
Mandag 09. Juli 19:00
Fredrikstad 3 - 4 Lillestrøm
Runde 15
Fredag 13. Juli 19:00
Lillestrøm 4 - 2 Tromsø
Lørdag 14. Juli 18:00
Vålerenga 1 - 2 Molde
Søndag 15. Juli 18:00
Brann 6 - 2 Odd Grenland
Aalesund 3 - 0 Fredrikstad
Viking 2 - 1 Hønefoss
Sogndal 3 - 1 Stabæk
Søndag 15. Juli 20:00
Haugesund 0 - 1 Rosenborg
Mandag 16. Juli 19:00
Strømsgodset 2 - 1 Sandnes Ulf
Runde 16
Fredag 20. Juli 19:00
Haugesund 0 - 0 Sogndal
Lørdag 21. Juli 19:00
Molde 1 - 2 Viking
Søndag 22. Juli 16:00
Fredrikstad 0 - 2 Hønefoss
Brann 1 - 0 Aalesund
Stabæk 1 - 3 Vålerenga
Odd Grenland 2 - 1 Strømsgodset
Mandag 23. Juli 19:00
Rosenborg 1 - 1 Lillestrøm
Onsdag 07. Nov 18:30
Sandnes Ulf 5 - 1 Tromsø
Runde 17
Fredag 27. Juli 19:00
Strømsgodset 5 - 0 Fredrikstad
Lørdag 28. Juli 18:00
Lillestrøm 1 - 1 Molde
Søndag 29. Juli 18:00
Aalesund 3 - 1 Stabæk
Hønefoss 3 - 2 Haugesund
Viking 5 - 0 Sandnes Ulf
Sogndal 0 - 1 Odd Grenland
Søndag 29. Juli 20:00
Tromsø 1 - 1 Rosenborg
Mandag 30. Juli 19:00
Vålerenga 1 - 1 Brann
Runde 18
Fredag 03. Aug 19:00
Haugesund 4 - 2 Vålerenga
Lørdag 04. Aug 18:00
Hønefoss 1 - 1 Strømsgodset
Lørdag 04. Aug 20:00
Molde 2 - 1 Sogndal
Søndag 05. Aug 18:00
Fredrikstad 2 - 0 Tromsø
Sandnes Ulf 0 - 1 Lillestrøm
Odd Grenland 1 - 4 Viking
Søndag 05. Aug 20:00
Rosenborg 3 - 0 Aalesund
Mandag 06. Aug 19:00
Stabæk 0 - 4 Brann
Runde 19
Fredag 10. Aug 19:00
Vålerenga 3 - 1 Odd Grenland
Lørdag 11. Aug 18:00
Brann 3 - 2 Haugesund
Søndag 12. Aug 18:00
Tromsø 4 - 0 Strømsgodset
Lillestrøm 2 - 2 Hønefoss
Stabæk 2 - 1 Sandnes Ulf
Viking 3 - 0 Fredrikstad
Sogndal 0 - 2 Rosenborg
Søndag 12. Aug 20:00
Aalesund 0 - 1 Molde
Runde 20
Fredag 24. Aug 19:00
Odd Grenland 1 - 0 Brann
Lørdag 25. Aug 18:00
Strømsgodset 3 - 3 Lillestrøm
Søndag 26. Aug 18:00
Sandnes Ulf 3 - 1 Sogndal
Haugesund 4 - 1 Stabæk
Hønefoss 0 - 1 Tromsø
Molde 2 - 0 Vålerenga
Søndag 26. Aug 19:00
Rosenborg 1 - 1 Viking
Mandag 27. Aug 19:00
Fredrikstad 1 - 3 Aalesund
Runde 21
Fredag 31. Aug 19:00
Vålerenga 4 - 0 Sandnes Ulf
Lørdag 01. Sept 18:00
Lillestrøm 1 - 2 Fredrikstad
Søndag 02. Sept 18:00
Aalesund 2 - 0 Hønefoss
Haugesund 0 - 1 Odd Grenland
Viking 0 - 1 Tromsø
Sogndal 1 - 1 Strømsgodset
Søndag 02. Sept 19:00
Brann 4 - 1 Molde
Mandag 03. Sept 19:00
Stabæk 0 - 2 Rosenborg
Runde 22
Fredag 14. Sept 19:00
Strømsgodset 4 - 0 Aalesund
Lørdag 15. Sept 18:00
Molde 1 - 0 Haugesund
Søndag 16. Sept 18:00
Fredrikstad 2 - 1 Sogndal
Sandnes Ulf 3 - 3 Brann
Hønefoss 2 - 2 Viking
Odd Grenland 1 - 2 Stabæk
Søndag 16. Sept 19:00
Rosenborg 3 - 0 Vålerenga
Mandag 17. Sept 19:00
Tromsø 5 - 1 Lillestrøm
Runde 23
Fredag 21. Sept 19:00
Viking 3 - 2 Strømsgodset
Lørdag 22. Sept 18:00
Aalesund 1 - 2 Lillestrøm
Søndag 23. Sept 18:00
Stabæk 0 - 1 Fredrikstad
Haugesund 3 - 2 Sandnes Ulf
Sogndal 1 - 0 Tromsø
Odd Grenland 0 - 0 Molde
Søndag 23. Sept 19:00
Brann 2 - 1 Rosenborg
Mandag 24. Sept 19:00
Vålerenga 3 - 2 Hønefoss
Runde 24
Fredag 28. Sept 19:00
Rosenborg 5 - 2 Haugesund
Lørdag 29. Sept 18:00
Lillestrøm 0 - 0 Viking
Søndag 30. Sept 18:00
Tromsø 1 - 0 Aalesund
Sandnes Ulf 0 - 0 Odd Grenland
Hønefoss 0 - 0 Sogndal
Molde 4 - 3 Stabæk
Søndag 30. Sept 19:00
Strømsgodset 2 - 0 Brann
Mandag 01. Okt 19:00
Fredrikstad 1 - 2 Vålerenga
Runde 25
Fredag 05. Okt 19:00
Vålerenga 1 - 1 Strømsgodset
Lørdag 06. Okt 20:00
Viking 1 - 1 Aalesund
Søndag 07. Okt 18:00
Stabæk 0 - 1 Tromsø
Haugesund 1 - 0 Fredrikstad
Sogndal 1 - 0 Lillestrøm
Molde 3 - 2 Sandnes Ulf
Søndag 07. Okt 19:00
Odd Grenland 0 - 1 Rosenborg
Mandag 08. Okt 19:00
Brann 3 - 2 Hønefoss
Runde 26
Fredag 19. Okt 19:00
Rosenborg 2 - 0 Sandnes Ulf
Lørdag 20. Okt 18:00
Lillestrøm 1 - 1 Odd Grenland
Søndag 21. Okt 18:00
Tromsø 2 - 0 Haugesund
Aalesund 3 - 1 Vålerenga
Hønefoss 0 - 0 Stabæk
Viking 2 - 1 Sogndal
Søndag 21. Okt 19:00
Strømsgodset 1 - 1 Molde
Mandag 22. Okt 19:00
Fredrikstad 3 - 4 Brann
Runde 27
Fredag 26. Okt 19:00
Haugesund 2 - 3 Strømsgodset
Lørdag 27. Okt 18:00
Sandnes Ulf 5 - 1 Fredrikstad
Søndag 28. Okt 18:00
Vålerenga 1 - 0 Tromsø
Stabæk 0 - 1 Viking
Sogndal 1 - 1 Aalesund
Odd Grenland 4 - 0 Hønefoss
Søndag 28. Okt 19:00
Molde 2 - 0 Rosenborg
Mandag 29. Okt 19:00
Brann 2 - 3 Lillestrøm
Runde 28
Fredag 02. Nov 19:00
Fredrikstad 4 - 2 Odd Grenland
Lørdag 03. Nov 18:00
Tromsø 1 - 1 Molde
Søndag 04. Nov 18:00
Lillestrøm 6 - 0 Stabæk
Aalesund 2 - 2 Haugesund
Hønefoss 1 - 1 Sandnes Ulf
Viking 2 - 1 Brann
Søndag 04. Nov 19:00
Strømsgodset 2 - 1 Rosenborg
Mandag 05. Nov 19:00
Sogndal 1 - 0 Vålerenga
Runde 29
Søndag 11. Nov 18:00
Brann 0 - 2 Tromsø
Sandnes Ulf 2 - 1 Strømsgodset
Rosenborg 0 - 1 Fredrikstad
Vålerenga 1 - 2 Lillestrøm
Stabæk 2 - 1 Sogndal
Haugesund 1 - 0 Viking
Odd Grenland 3 - 0 Aalesund
Molde 1 - 0 Hønefoss
Runde 30
Søndag 18. Nov 18:00
Fredrikstad 0 - 2 Molde
Strømsgodset 3 - 1 Stabæk
Tromsø 0 - 1 Odd Grenland
Lillestrøm 0 - 0 Haugesund
Aalesund 3 - 1 Sandnes Ulf
Hønefoss 1 - 4 Rosenborg
Viking 2 - 1 Vålerenga
Sogndal 2 - 0 Brann

Copyright © ffksupporter.net 2003-2012 | Kontakt oss på support@ffksupporter.net | Tips oss!

Ansvarlig redaktør: Øystein Holt, ffksupporter.net

Klubb K MD P
01 Nest-Sotra 2 3 6
02 Tromsø 2 3 6
03 Bærum 2 2 6
04 Mjøndalen 2 2 4
05 Tromsdalen 2 1 4
06 Hødd 2 1 4
07 Alta 2 2 3
08 Strømmen 2 1 3
09 Sandefjord 2 1 3
10 Fredrikstad 2 -1 3
11 Kristiansund 2 -2 3
12 Hønefoss 2 -1 1
13 Bryne 2 -3 0
14 Ham-kam 2 -3 0
15 Ranheim 2 -3 0
16 Ullensaker/Kisa 2 -3 0
klubblogo  

FFK - Hødd

Mandag 21. April 13:00

klubblogo klubblogo

SF - FFK

0 - 1

Mandag 14. April 19:00