Husk meg
Brukernavn
Passord

Velg sesong:

2012: Eliteserien: Alle rundene

Runde 1
Fredag 23. Mars 19:00
Molde 2 - 1 Strømsgodset
Lørdag 24. Mars 18:00
Hønefoss 0 - 0 Lillestrøm
Søndag 25. Mars 18:00
Tromsø 1 - 0 Fredrikstad
Vålerenga 2 - 1 Haugesund
Stabæk 0 - 0 Aalesund
Odd Grenland 0 - 4 Sogndal
Søndag 25. Mars 20:00
Rosenborg 3 - 1 Brann
Mandag 26. Mars 19:00
Sandnes Ulf 2 - 2 Viking
Runde 2
Fredag 30. Mars 19:00
Brann 3 - 1 Sandnes Ulf
Lørdag 31. Mars 18:00
Strømsgodset 3 - 2 Vålerenga
Søndag 01. April 18:00
Fredrikstad 5 - 1 Stabæk
Haugesund 2 - 0 Molde
Viking 1 - 0 Odd Grenland
Sogndal 0 - 0 Hønefoss
Søndag 01. April 20:00
Lillestrøm 2 - 2 Rosenborg
Mandag 02. April 19:00
Aalesund 0 - 0 Tromsø
Runde 3
Mandag 09. April 16:00
Odd Grenland 2 - 0 Lillestrøm
Mandag 09. April 18:00
Strømsgodset 3 - 3 Haugesund
Tromsø 3 - 0 Stabæk
Sandnes Ulf 1 - 1 Aalesund
Rosenborg 0 - 0 Sogndal
Hønefoss 1 - 1 Fredrikstad
Mandag 09. April 20:00
Molde 2 - 1 Brann
Tirsdag 10. April 19:00
Vålerenga 1 - 0 Viking
Runde 4
Fredag 13. April 19:00
Fredrikstad 1 - 2 Rosenborg
Søndag 15. April 18:00
Tromsø 3 - 1 Sandnes Ulf
Brann 1 - 2 Strømsgodset
Aalesund 2 - 1 Odd Grenland
Sogndal 1 - 1 Haugesund
Søndag 15. April 20:00
Lillestrøm 1 - 1 Vålerenga
Mandag 16. April 19:00
Viking 1 - 0 Molde
Stabæk 0 - 2 Hønefoss
Runde 5
Fredag 20. April 19:00
Vålerenga 0 - 2 Sogndal
Lørdag 21. April 18:00
Haugesund 2 - 1 Brann
Søndag 22. April 18:00
Strømsgodset 1 - 0 Viking
Sandnes Ulf 2 - 1 Stabæk
Hønefoss 3 - 1 Aalesund
Odd Grenland 1 - 1 Fredrikstad
Søndag 22. April 20:00
Rosenborg 3 - 0 Tromsø
Mandag 23. April 19:00
Molde 3 - 2 Lillestrøm
Runde 6
Fredag 27. April 19:00
Aalesund 2 - 2 Rosenborg
Lørdag 28. April 16:00
Lillestrøm 0 - 1 Strømsgodset
Lørdag 28. April 18:00
Fredrikstad 3 - 4 Sandnes Ulf
Tromsø 0 - 0 Hønefoss
Stabæk 0 - 2 Odd Grenland
Viking 0 - 2 Haugesund
Lørdag 28. April 20:00
Sogndal 2 - 1 Molde
Søndag 29. April 19:00
Brann 1 - 2 Vålerenga
Runde 7
Fredag 04. Mai 18:00
Rosenborg 3 - 1 Stabæk
Lørdag 05. Mai 18:00
Odd Grenland 2 - 2 Tromsø
Søndag 06. Mai 18:00
Strømsgodset 3 - 0 Sogndal
Sandnes Ulf 1 - 0 Hønefoss
Vålerenga 3 - 2 Fredrikstad
Haugesund 1 - 1 Lillestrøm
Søndag 06. Mai 20:00
Molde 2 - 1 Aalesund
Mandag 07. Mai 19:00
Brann 0 - 0 Viking
Runde 8
Lørdag 12. Mai 16:00
Stabæk 0 - 5 Molde
Lørdag 12. Mai 18:00
Tromsø 3 - 1 Vålerenga
Søndag 13. Mai 18:00
Fredrikstad 0 - 0 Haugesund
Sandnes Ulf 1 - 1 Rosenborg
Aalesund 3 - 1 Strømsgodset
Hønefoss 1 - 4 Odd Grenland
Sogndal 1 - 2 Viking
Søndag 13. Mai 20:00
Lillestrøm 3 - 4 Brann
Runde 9
Onsdag 16. Mai 18:00
Strømsgodset 2 - 0 Tromsø
Rosenborg 0 - 1 Hønefoss
Haugesund 4 - 2 Aalesund
Viking 1 - 2 Lillestrøm
Molde 2 - 0 Fredrikstad
Onsdag 16. Mai 20:00
Brann 5 - 0 Sogndal
Odd Grenland 2 - 2 Sandnes Ulf
Søndag 24. Juni 16:00
Vålerenga 1 - 2 Stabæk
Runde 10
Lørdag 19. Mai 16:00
Fredrikstad 2 - 3 Strømsgodset
Lørdag 19. Mai 18:00
Hønefoss 1 - 0 Vålerenga
Søndag 20. Mai 18:00
Tromsø 5 - 1 Viking
Sandnes Ulf 0 - 2 Molde
Lillestrøm 1 - 0 Sogndal
Aalesund 2 - 0 Brann
Stabæk 0 - 2 Haugesund
Søndag 20. Mai 20:00
Rosenborg 0 - 0 Odd Grenland
Runde 11
Onsdag 23. Mai 19:00
Strømsgodset 1 - 0 Odd Grenland
Brann 2 - 0 Fredrikstad
Viking 1 - 0 Stabæk
Sogndal 0 - 0 Sandnes Ulf
Onsdag 23. Mai 20:00
Vålerenga 0 - 0 Rosenborg
Torsdag 24. Mai 19:00
Lillestrøm 0 - 0 Aalesund
Haugesund 1 - 1 Hønefoss
Molde 3 - 2 Tromsø
Runde 12
Mandag 28. Mai 18:00
Sandnes Ulf 0 - 2 Haugesund
Stabæk 4 - 1 Lillestrøm
Hønefoss 1 - 1 Molde
Mandag 28. Mai 19:00
Tromsø 1 - 0 Brann
Tirsdag 29. Mai 19:00
Fredrikstad 3 - 0 Viking
Søndag 24. Juni 18:00
Rosenborg 3 - 3 Strømsgodset
Aalesund 2 - 2 Sogndal
Onsdag 11. Juli 18:00
Odd Grenland 2 - 3 Vålerenga
Runde 13
Fredag 29. Juni 21:00
Sogndal 1 - 3 Fredrikstad
Lørdag 30. Juni 16:00
Brann 2 - 1 Stabæk
Lørdag 30. Juni 18:00
Strømsgodset 4 - 0 Hønefoss
Lillestrøm 1 - 3 Sandnes Ulf
Haugesund 1 - 1 Tromsø
Molde 3 - 1 Odd Grenland
Lørdag 30. Juni 20:00
Viking 1 - 4 Rosenborg
Mandag 02. Juli 19:00
Vålerenga 0 - 0 Aalesund
Runde 14
Lørdag 07. Juli 18:00
Hønefoss 2 - 1 Brann
Lørdag 07. Juli 20:00
Tromsø 1 - 1 Sogndal
Søndag 08. Juli 18:00
Sandnes Ulf 0 - 2 Vålerenga
Aalesund 1 - 1 Viking
Stabæk 1 - 2 Strømsgodset
Odd Grenland 2 - 1 Haugesund
Søndag 08. Juli 20:00
Rosenborg 1 - 0 Molde
Mandag 09. Juli 19:00
Fredrikstad 3 - 4 Lillestrøm
Runde 15
Fredag 13. Juli 19:00
Lillestrøm 4 - 2 Tromsø
Lørdag 14. Juli 18:00
Vålerenga 1 - 2 Molde
Søndag 15. Juli 18:00
Brann 6 - 2 Odd Grenland
Aalesund 3 - 0 Fredrikstad
Viking 2 - 1 Hønefoss
Sogndal 3 - 1 Stabæk
Søndag 15. Juli 20:00
Haugesund 0 - 1 Rosenborg
Mandag 16. Juli 19:00
Strømsgodset 2 - 1 Sandnes Ulf
Runde 16
Fredag 20. Juli 19:00
Haugesund 0 - 0 Sogndal
Lørdag 21. Juli 19:00
Molde 1 - 2 Viking
Søndag 22. Juli 16:00
Fredrikstad 0 - 2 Hønefoss
Brann 1 - 0 Aalesund
Stabæk 1 - 3 Vålerenga
Odd Grenland 2 - 1 Strømsgodset
Mandag 23. Juli 19:00
Rosenborg 1 - 1 Lillestrøm
Onsdag 07. Nov 18:30
Sandnes Ulf 5 - 1 Tromsø
Runde 17
Fredag 27. Juli 19:00
Strømsgodset 5 - 0 Fredrikstad
Lørdag 28. Juli 18:00
Lillestrøm 1 - 1 Molde
Søndag 29. Juli 18:00
Aalesund 3 - 1 Stabæk
Hønefoss 3 - 2 Haugesund
Viking 5 - 0 Sandnes Ulf
Sogndal 0 - 1 Odd Grenland
Søndag 29. Juli 20:00
Tromsø 1 - 1 Rosenborg
Mandag 30. Juli 19:00
Vålerenga 1 - 1 Brann
Runde 18
Fredag 03. Aug 19:00
Haugesund 4 - 2 Vålerenga
Lørdag 04. Aug 18:00
Hønefoss 1 - 1 Strømsgodset
Lørdag 04. Aug 20:00
Molde 2 - 1 Sogndal
Søndag 05. Aug 18:00
Fredrikstad 2 - 0 Tromsø
Sandnes Ulf 0 - 1 Lillestrøm
Odd Grenland 1 - 4 Viking
Søndag 05. Aug 20:00
Rosenborg 3 - 0 Aalesund
Mandag 06. Aug 19:00
Stabæk 0 - 4 Brann
Runde 19
Fredag 10. Aug 19:00
Vålerenga 3 - 1 Odd Grenland
Lørdag 11. Aug 18:00
Brann 3 - 2 Haugesund
Søndag 12. Aug 18:00
Tromsø 4 - 0 Strømsgodset
Lillestrøm 2 - 2 Hønefoss
Stabæk 2 - 1 Sandnes Ulf
Viking 3 - 0 Fredrikstad
Sogndal 0 - 2 Rosenborg
Søndag 12. Aug 20:00
Aalesund 0 - 1 Molde
Runde 20
Fredag 24. Aug 19:00
Odd Grenland 1 - 0 Brann
Lørdag 25. Aug 18:00
Strømsgodset 3 - 3 Lillestrøm
Søndag 26. Aug 18:00
Sandnes Ulf 3 - 1 Sogndal
Haugesund 4 - 1 Stabæk
Hønefoss 0 - 1 Tromsø
Molde 2 - 0 Vålerenga
Søndag 26. Aug 19:00
Rosenborg 1 - 1 Viking
Mandag 27. Aug 19:00
Fredrikstad 1 - 3 Aalesund
Runde 21
Fredag 31. Aug 19:00
Vålerenga 4 - 0 Sandnes Ulf
Lørdag 01. Sept 18:00
Lillestrøm 1 - 2 Fredrikstad
Søndag 02. Sept 18:00
Aalesund 2 - 0 Hønefoss
Haugesund 0 - 1 Odd Grenland
Viking 0 - 1 Tromsø
Sogndal 1 - 1 Strømsgodset
Søndag 02. Sept 19:00
Brann 4 - 1 Molde
Mandag 03. Sept 19:00
Stabæk 0 - 2 Rosenborg
Runde 22
Fredag 14. Sept 19:00
Strømsgodset 4 - 0 Aalesund
Lørdag 15. Sept 18:00
Molde 1 - 0 Haugesund
Søndag 16. Sept 18:00
Fredrikstad 2 - 1 Sogndal
Sandnes Ulf 3 - 3 Brann
Hønefoss 2 - 2 Viking
Odd Grenland 1 - 2 Stabæk
Søndag 16. Sept 19:00
Rosenborg 3 - 0 Vålerenga
Mandag 17. Sept 19:00
Tromsø 5 - 1 Lillestrøm
Runde 23
Fredag 21. Sept 19:00
Viking 3 - 2 Strømsgodset
Lørdag 22. Sept 18:00
Aalesund 1 - 2 Lillestrøm
Søndag 23. Sept 18:00
Stabæk 0 - 1 Fredrikstad
Haugesund 3 - 2 Sandnes Ulf
Sogndal 1 - 0 Tromsø
Odd Grenland 0 - 0 Molde
Søndag 23. Sept 19:00
Brann 2 - 1 Rosenborg
Mandag 24. Sept 19:00
Vålerenga 3 - 2 Hønefoss
Runde 24
Fredag 28. Sept 19:00
Rosenborg 5 - 2 Haugesund
Lørdag 29. Sept 18:00
Lillestrøm 0 - 0 Viking
Søndag 30. Sept 18:00
Tromsø 1 - 0 Aalesund
Sandnes Ulf 0 - 0 Odd Grenland
Hønefoss 0 - 0 Sogndal
Molde 4 - 3 Stabæk
Søndag 30. Sept 19:00
Strømsgodset 2 - 0 Brann
Mandag 01. Okt 19:00
Fredrikstad 1 - 2 Vålerenga
Runde 25
Fredag 05. Okt 19:00
Vålerenga 1 - 1 Strømsgodset
Lørdag 06. Okt 20:00
Viking 1 - 1 Aalesund
Søndag 07. Okt 18:00
Stabæk 0 - 1 Tromsø
Haugesund 1 - 0 Fredrikstad
Sogndal 1 - 0 Lillestrøm
Molde 3 - 2 Sandnes Ulf
Søndag 07. Okt 19:00
Odd Grenland 0 - 1 Rosenborg
Mandag 08. Okt 19:00
Brann 3 - 2 Hønefoss
Runde 26
Fredag 19. Okt 19:00
Rosenborg 2 - 0 Sandnes Ulf
Lørdag 20. Okt 18:00
Lillestrøm 1 - 1 Odd Grenland
Søndag 21. Okt 18:00
Tromsø 2 - 0 Haugesund
Aalesund 3 - 1 Vålerenga
Hønefoss 0 - 0 Stabæk
Viking 2 - 1 Sogndal
Søndag 21. Okt 19:00
Strømsgodset 1 - 1 Molde
Mandag 22. Okt 19:00
Fredrikstad 3 - 4 Brann
Runde 27
Fredag 26. Okt 19:00
Haugesund 2 - 3 Strømsgodset
Lørdag 27. Okt 18:00
Sandnes Ulf 5 - 1 Fredrikstad
Søndag 28. Okt 18:00
Vålerenga 1 - 0 Tromsø
Stabæk 0 - 1 Viking
Sogndal 1 - 1 Aalesund
Odd Grenland 4 - 0 Hønefoss
Søndag 28. Okt 19:00
Molde 2 - 0 Rosenborg
Mandag 29. Okt 19:00
Brann 2 - 3 Lillestrøm
Runde 28
Fredag 02. Nov 19:00
Fredrikstad 4 - 2 Odd Grenland
Lørdag 03. Nov 18:00
Tromsø 1 - 1 Molde
Søndag 04. Nov 18:00
Lillestrøm 6 - 0 Stabæk
Aalesund 2 - 2 Haugesund
Hønefoss 1 - 1 Sandnes Ulf
Viking 2 - 1 Brann
Søndag 04. Nov 19:00
Strømsgodset 2 - 1 Rosenborg
Mandag 05. Nov 19:00
Sogndal 1 - 0 Vålerenga
Runde 29
Søndag 11. Nov 18:00
Brann 0 - 2 Tromsø
Sandnes Ulf 2 - 1 Strømsgodset
Rosenborg 0 - 1 Fredrikstad
Vålerenga 1 - 2 Lillestrøm
Stabæk 2 - 1 Sogndal
Haugesund 1 - 0 Viking
Odd Grenland 3 - 0 Aalesund
Molde 1 - 0 Hønefoss
Runde 30
Søndag 18. Nov 18:00
Fredrikstad 0 - 2 Molde
Strømsgodset 3 - 1 Stabæk
Tromsø 0 - 1 Odd Grenland
Lillestrøm 0 - 0 Haugesund
Aalesund 3 - 1 Sandnes Ulf
Hønefoss 1 - 4 Rosenborg
Viking 2 - 1 Vålerenga
Sogndal 2 - 0 Brann

Copyright © ffksupporter.net 2003-2012 | Kontakt oss på support@ffksupporter.net | Tips oss!

Ansvarlig redaktør: Øystein Holt, ffksupporter.net

Klubb K MD P
01 Sandefjord 28 37 65
02 Tromsø 28 36 53
03 Kristiansund 28 18 48
04 Fredrikstad 28 11 48
05 Mjøndalen 28 16 47
06 Ranheim 28 13 45
07 Bærum 28 -5 45
08 Hødd 28 -2 40
09 Bryne 28 -5 39
10 Strømmen 28 3 37
11 Hønefoss 28 -17 36
12 Nest-Sotra 28 -2 35
13 Alta 28 -18 31
14 Tromsdalen 28 -12 29
15 Ullensaker/Kisa 28 -24 22
16 Ham-kam 28 -49 7
klubblogo klubblogo

TIL - FFK

Søndag 26. Oktober 13:00

klubblogo  

FFK - Bærum

2 - 1

Søndag 19. Oktober 15:00