Husk meg
Brukernavn
Passord
temp

Flere TV-kamper for FFK

Serieoppsettet runde 1-7

NFF har satt opp tidspunktene for kampene i serierunde 1-7. Resultatet ble en rekke TV-kamper for FFK.

Tekst av Martin Henriksen, foto: Rolf B. Gundersen/fredrikstadfk.no
Lagt ut: 08. February 2011 - 11:39

Komplett oversikt:

RUNDE 1

Fredag 18. mars
19:00 Sarpsborg 08 - Molde MAX

Lørdag 19. mars
16:00 Viking - Vålerenga TV 2 Sport

Søndag 20. mars
18:00 Strømsgodset - Sogndal TV 2 Sport
18:00 Tromsø - Haugesund TV 2 Sport
18:00 Odd Grenland - Start TV 2 Sport
18:00 Stabæk - Lillestrøm TV 2 Sport
20:00 Brann - Rosenborg TV 2

Mandag 21. mars
19:00 Aalesund - Fredrikstad TV 2 Zebra

RUNDE 2

Fredag 1.april
19:00 Vålerenga- Aalesund MAX

Lørdag 2.april
16:00 Fredrikstad - Viking TV 2 Sport

Søndag 03.april
18:00 Sogndal - Odd Grenland TV 2 Sport
18:00 Haugesund - Sarpsborg TV 2 Sport
18:00 Molde - Tromsø TV 2 Sport
18:00 Start - Strømsgodset TV 2 Sport
20:00 Rosenborg - Stabæk TV 2

Mandag 04.april
19:00 Lillestrøm - Brann TV 2 Zebra

RUNDE 3

Fredag 08.april
19:00 Stabæk - Vålerenga MAX

Lørdag 09.april
16:00 Brann - Fredrikstad TV2Sport

Søndag 10.april
18:00 Strømsgodset - Odd Grenland TV2Sport
18:00 Tromsø - Start TV2Sport
18:00 Aalesund - Haugesund TV2Sport
18:00 Sarpsborg - Sogndal TV2Sport
20:00 Rosenborg - Lillestrøm TV2

Mandag 11.april
19:00 Viking - Molde TV 2 Zebra

RUNDE 4

Fredag 15.april
19:00 Haugesund - Brann MAX

Lørdag 16.april
16:00 Start - Viking TV 2 Sport

Søndag 17.april
18:00 Sogndal - Tromsø TV 2 Sport
18:00 Strømsgodset - Sarpsborg TV 2 Sport
18:00 Odd Grenland - Aalesund TV 2 Sport
18:00 Molde - Stabæk TV 2 Sport
20:00 Vålerenga - Lillestrøm TV 2

Mandag 18.april
19:00 Fredrikstad - Rosenborg TV 2 Zebra

RUNDE 5

Mandag 25.april
16:00 Lillestrøm - Haugesund TV 2 Zebra
18:00 Sarpsborg - Start TV 2 Sport
18:00 Brann - Molde TV 2 Sport
18:00 Stabæk - Fredrikstad TV 2 Sport
18:00 Trømsø - Odd Grenland TV 2 Sport
18:00 Viking - Strømsgodset TV 2 Sport
18:00 Aalesund - Sogndal TV 2 SUMO / Max.no
20:00 Rosenborg - Vålerenga TV 2

RUNDE 6

Fredag 6.mai
19:00 Fredrikstad - Lillestrøm MAX

Lørdag 7.mai
16:00 Vålerenga - Brann TV 2 Sport

Søndag 8.mai
18:00 Start - Aalesund TV 2 Sport
18:00 Haugesund - Stabæk TV 2 Sport
18:00 Odd Grenland - Sarpsborg TV 2 Sport
18:00 Strømsgodset - Tromsø TV 2 Sport
20:00 Molde - Rosenborg TV 2

Mandag 9.mai
19:00 Sogndal - Viking TV 2 Zebra

RUNDE 7

Mandag 16.mai
18:00 Rosenborg - Haugesund TV 2 Sport
18:00 Brann - Start TV 2 Sport
18:00 Stabæk - Sogndal TV 2 Sport
18:00 Aalesund - Strømsgodset TV 2 Sport
18:00 Lillestrøm - Molde TV 2 Sport
18:00 Viking - Odd Grenland TV 2 SUMO / Max.no
18:00 Tromsø - Sarpsborg TV 2 SUMO / Max.no
20:00 Fredrikstad - Vålerenga TV 2

Alle kamper i runde 8, torsdag 19. mai, er berammet til kl. 19.00, men TV-kampene er ikke berammet.

Copyright © ffksupporter.net 2003-2012 | Kontakt oss på support@ffksupporter.net | Tips oss!

Ansvarlig redaktør: Øystein Holt, ffksupporter.net